Zatrzymani chwilę po rozboju

Kołobrzescy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o rozbój. Za dokonane przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zgłosił się 37 letni mężczyzna. Zeznał że został pobity i skradziono mu portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon.

Pokrzywdzony oświadczył, że przed południem przebywał w okolicy dworca. Przy ławce rozmawiał z napotkaną parą kobietą i mężczyzną. W pewnym momencie przewrócili go i uderzali pięściami . W trakcie szarpaniny zabrali pokrzywdzonemu portfel z dokumentami i telefon komórkowy.

Zaalarmowani policjanci komórki patrolowej natychmiast udali się w rejon gdzie miało dojść do ataku. W rejonie dworca zauważyli opisaną parę. Mężczyzna w wieku 33 lat oraz 34 letnia kobieta obje pod wpływem alkoholu zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Prokurator po zapoznaniu się z aktami postępowania wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec sprawców rozboju środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

Zatrzymane osoby odpowiedzą za dokonanie rozboju, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments