Spektakl “Beznudna Wyspa”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza serdecznie na prapremierę najnowszej komedii Teatru Muzycznego w Poznaniu “Beznudna Wyspa”. 2.12.2018 (niedziela) godz. 18:00, sala widowiskowa. Bilety: 25 zł (ulgowe), 30 zł (normalne) do nabycia w kasie RCK.


Poznański Teatr Muzyczny wielokrotnie prezentował kołobrzeskiej publiczności swoje dzieła. W czerwcu br. mieliśmy przyjemność obejrzeć na scenie plenerowej RCK musical Madagaskar, który był bardzo żywiołowo oklaskiwany.

Tym razem w ramach współpracy – Most kulturalny Poznań- Kołobrzeg reżyser Teatru Muzycznego w Poznaniu Marek Chojnacki przygotował spektakl nawiązujący do gatunku one man show, czyli jednoosobowego pokazu aktorskiego. Scenariusz został napisany specjalnie dla wybranego aktora. W roli głównej zobaczymy Wiesława Paprzyckiego, który wcieli się w rolę księgowego.

Konkurs telewizyjny inspiruje go do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. W programie Beznudna Wyspa jest zakaz nudzenia się. Bohater pokonuje coraz trudniejsze zadania. Kiedy jest już bliski zwycięstwa na wyspie pojawia się piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą – Wielka Nudziara.

Obok Wiesława Paprzyckiego, w spektaklu usłyszymy też Arnolda Pujszę. Scenografię przygotował Mariusz Napierała. Wielką Nudziarę zagra Anna Maria Sobczak.

Zapraszamy serdecznie, na pewno nie będą się Państwo nudzić.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments