Kołobrzeski klub w czołówce klasyfikacji medalowej

Prawie 2000 zawodników z 20 państw, reprezentujących ponad 200 klubów z całego świata, wzięło udział międzynarodowym turnieju karate Arawaza Cup 2024, który odbył się w miniony weekend w niemieckim Haale.

 

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy naszego klubu zdobywając 3 złote, 1️ srebrny i 1 brązowy, co dało klubowi miejsce w czołówce klasyfikacji medalowej.

Swój dzień miała Julia Nykolyn, która zdobyła trzy medale. Uczennica Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu nie pozostawiła złudzeń rywalkom zwyciężając w kumite kobiet u21 +68kg oraz w kumite kobiet u21 open, na deser zaś zdobyła brązowy medal w kumite seniorek +68kg.

Równie doskonale spisał się Dima Kamornik. Uczeń Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu. nie miał sobie równych w kumite młodzików +55kg, zdobywając złoty medal. Bardzo blisko złota było w finale kumite młodzików open, niestety w ostatnich sekundach zwycięstwo wymknęło się z rąk i podopieczny trenera Przemysława Spadło musiał zadowolić się srebrem.

Niestety w drugiej rundzie odpadła Waleria Yakubowska, a w pierwszej Maksym Piłat i Klaudia Grząkowska.

 

 

 

Foto: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments