Wygrana Kotwicy Kołobrzeg z wiceliderem! [FILM]

To było trudne spotkanie, ale udało nam się zdobyć 3 punkty na wyjeździe. Kotwica Kołobrzeg grała z wiceliderem tabeli KKS 1925 Kalisz. Pierwsza połowa, pomimo wysiłków biało-niebieskich, zakończyła się bezbramkowym remisem.

Wydawało się, że ten ważny dla kołobrzeżan mecz tak już się zakończy, ale nasza drużyna nie zawiodła. W 78 minucie bramkę zdobył Dawid Wolny, a w 90 minucie spotkania na 2:0 podwyższył Sebastian Deja.

Kotwica zajmuje 4 miejsce tabeli ze stratą 1 punktu do KKS 1925 Kalisz i Raduni Stężycy, a także 4 punktów do lidera – Lecha II Poznań, który jednak nie rozegrał jeszcze spotkania w tej kolejce.

Tymczasem w sobotę 1 czerwca, biało-niebiescy rozegrają mecz na Stadionie im. S. Karpiniuka z liderem tabeli – Lechem II Poznań. Zapraszamy.