Półmetek Programu Metamorfozy z Parkiem Wodnym Koszalin [FOTO]

Projekt Metamorfozy z Małe spa Parku Wodnego Koszalin przekroczył już półmetek. Uczestniczki programu – Dagmara, Paulina i Karolina, są trzydziestolatkami, które zdecydowały się zawalczyć o lepszą siebie. Mają świadomość, że do zakończenia projektu zostały niecałe 3 tygodnie, dlatego mocno pracują nad swoją zmianą w czym mocno wspierają je Partnerzy Programu Metamorfozy z Małe spa Park Wodny Koszalin, Centrum Rekreacji Forma, Dietica Anna Majchrowska, Szminkova Studio Wizażu i Makijażu Permanentnego i Restauracja Mniam Mniam.

Jedno miejsce, wiele możliwości

Wszyscy Partnerzy projektu prowadzą usługi właśnie w Parku Wodnym Koszalin. ,,Chcieliśmy, ułatwić dziewczynom logistykę. Jak również pokazać szeroki wachlarz możliwości, z których można korzystać w naszym obiekcie. Poprzez Program chcemy pokazać, że w naszym aquaparku można zadbać o siebie kompleksowo i co najważniejsze zdrowo, a zajęć wspierających Metamorfozę uczestniczek jest wiele, więc i logistycznie Paniom jest łatwiej, ponieważ np. od razu po zajęciach fitness w Centrum Rekreacji Forma dziewczyny mogą udać się na basen, saunę lub zabiegi pielęgnacyjne w Małym spa – zapewnia Jacek Sinkiewicz kierownik Parku Wodnego Koszalin.

Naturalne metody, spektakularne efekty

Cały proces Metamorfoz opiera się na naturalnych działaniach w zgodzie z ciałem i naturą. Uczestniczki korzystają z treningów z trenerem personalnym w Centrum Rekreacji Forma, mogą korzystać również z wejścia open na zajęcia fitness i siłownie w klubie. Mają również pełen dostęp do strefy saun i basenów Parku Wodnego Koszalin. Po fitnesowych zmaganiach dziewczyny korzystają z przygotowywanych przez Restaurację Mniam Mniam zdrowych i świeżo wyciśniętych soków, przede wszystkim warzywnych, zgodnie z dietą, która dla każdej uczestniczki jest indywidualnie przygotowana przez dietetyczkę Annę Majchrowską. Z odpowiednią ilością makro – i mikro składników i uwzględnieniem preferencji smakowych itd.

 

Zabiegi pielęgnacyjne, dla zdrowia i urody

Po zmaganiach na siłowni i wyrzeczeniach w kuchni, jest również czas na przyjemności. Wszystkie uczestniczki chcą zawalczyć o lepszą sylwetkę, zadbać o ciało i znaleźć czas na relaks. To wszystko gwarantuje im strefa wellness Parku Wodnego Koszalin – Małe spa. Każda z Pań korzysta z serii biczy szkockich i drenażu limfatycznego BOA, które w rewelacyjny sposób radzą sobie z nadmiarem wody w organizmie, cellulitem, jak również zakwasami po treningach. Mają także silne działanie ujędrniające i wyszczuplające, więc dziewczyny korzystają z zabiegów bardzo systematycznie. Dodatkowo raz w tygodniu Panie korzystają z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz, dzięki którym jakość skóry ulega znacznej poprawie. Całość Metamorfozy dopełniają lekcje wizażu z Natalią Szwajłyk, która w Parku Wodnym Koszalin prowadzi Studio Wizażu i makijażu permanentnego Szminkova. Podczas warsztatów Panie uczą się jak krok po kroku wykonać samodzielnie makijaż dzienny i wieczorowy, przyswajają wiedzę jak poprawnie dobrać kolor podkładu, cieni czy zasad konturowania. Uczestniczki pod okiem specjalistki
robią również przegląd kosmetyczki i listę niezbędnych zakupów do niej. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań Pani Natalia wykona dziewczynom makijaż permanentny, który będzie zwieńczeniem ich metamorfozy.

Po pięciu tygodniach zmagań zmiany są widoczne gołym okiem, ale to nie jest etap kiedy można choć na chwilę odpuścić i pozwolić sobie na małe grzeszki. Przed naszymi dziewczynami jeszcze dużo pracy. Liczymy, że zdrowy tryb życia i pozytywna energia będą już na zawsze towarzyszyły uczestniczkom Metamorfoz.Komentarze

avatar