Gmina Kołobrzeg rozpoczęła przygotowania do sezonu 2020

Gmina Kołobrzeg rozpoczęła przygotowania do sezonu 2020. Od 4 maja hotele mogły wznowić działalność i w Gminie coraz więcej ośrodków zostaje otwartych na nowo. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie.

„Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem w tym sezonie.”- jak powiedział wójt Włodzimierz Popiołek. W Gminie rozdawano maseczki oraz przyłbice dla mieszkańców, zakupiono ozonatory. Mogą być one wypożyczane celem sterylizacji obiektów turystycznych z GOSTiRu.

W miarę wprowadzania kolejnych etapów powrotu do normalności przez rząd RP znoszone będą ograniczenia związane z COVID-19. Daje to nadzieję na dobry sezon turystyczny. Bezpieczeństwo naszych gości jest najważniejsze i trzeba o tym pamiętać.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O EPIDEMII ZNAJDZIESZ W NASZEJ ZAKŁADCE KORONAWIRUS

By chronić pracowników obiektów turystycznych Gmina Kołobrzeg we współpracy z Politechniką Koszalińską zapewniła pierwszą dostawę przyłbic przypisanych dla działających hoteli, ośrodków oraz pensjonatów na terenie Gminy- kolejne będą sukcesywnie doręczane. Każdy taki obiekt, który posiada aktualny wpis do Ewidencji Gospodarczej i jest częścią projektu „Obiekt z Klimatem” może otrzymać  przyłbice.
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo, pod adres m.borowski@gmina.kolobrzeg.pl . W mailu prosimy podać nazwę działalności, adres oraz numer NIP, wtedy też będzie można ustalić sposób odbioru przyłbic.

 

Fot. Gmina Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments