Energa Kotwica Kołobrzeg 77 – 82 WKS Śląsk Wrocław [ZAPIS RELACJI]

Energa Kotwica Kołobrzeg   77 – 82   WKS Śląsk Wrocław

Podsumowanie: Energa Kotwica Kołobrzeg przegrała w dzisiejszym spotkaniu z WKS Śląsk Wrocław 77 – 82. Najlepszymi strzelcami w drużynie gospodarzy byli: Szymon Rduch oraz Patryk Przyborowski (obydwaj zawodnicy zdobyli po 16 punktów), natomiast w drużynie gości najwięcej punktów zdobyli: Jan Grzeliński – 21 pkt. i Aleksander Dziewa – 17 pkt (do tego dołożył 14 zbiórek).

77:82 | KONIEC IV KWARTY. KONIEC MECZU.

77:82 | Trafia Paweł Dzierżak. Goście odpowiadają.

75:80 | Dwa rzuty wolne trafione przez Grzelińskiego (WKS Śląsk).

75:78 | 17 sekund do końca spotkania. Piłka dla zawodników WKS Śląsk Wrocław.

75:78 | Paweł Dzierżak spod kosza.

73:78 | Niestety za “3” nie trafia Daniel Grujić.

73:78 | Pozostała 1 minuta i 16 sekund do końca IV kwarty.

72:76 | Goście trafiają celnie za 3 punkty. Gospodarze szybko odpowiadają – Łukasz Bodych trafia za 2 punkty.

70:73 | Do końca meczu 2 minut 30 sekund. Szykuje się ciekawa końcówka meczu.

70:73 | Dwa rzuty wolne trafione przez gości.

69:71 | Faul techniczny Szymona Rducha. Rzut wolny wykonuje zawodnik gości Aleksander Dziewa – niecelnie.

69:71 | Niecelny rzut za “2” gospodarzy.

69:71 | Przechwyt gospodarzy.

69:71 | Kolejna trafione 3 punkty dla gospodarzy Patryk Przyborowski. Czas dla zespołu gości. Do końca meczu 4 min 45 sekund

64:71 | Trafione punkty dla gości.

64:67 |  Za “3” trafia Patryk Przyborowski.

61:67 | Celne punkty spod kosza Aleksander Dziewa.

61:65 | Goście proszą o czas. 7 minut i 10 sekund do zakończenia spotkania.

61:65 | Szymon Rduch trafia za “2”.

58:65 | 2 punkty zdobyte przez Patryka Przyborowskiego.

56:65 | A. Dziewa i M. Bluma zdobywają po 2 punkty i tym samym powiększają przewagę gości.

56:61 | Natychmiastowa odpowiedź gości. Za “3” trafia Marcin Pławucki.

56:58 | IV kwarta rozpoczęła się od trafienia przez zespół gospodarzy.

54:58 | Jeden rzut wolny celny. KONIEC III kwarty.

53:58 | 3 sekundy do zakończenia III kwarty. Na linii rzutów wolnych zawodnik gospodarzy Patryk Przyborowski.

53:56 | Łukasz Bodych trafia celnie za 2 punkty.

50:56 | Limit fauli w obu zespołach został wykorzystany.

49:55 | Ponad 2 minuty do zakończenia III kwarty spotkania. Dwa razy celnie za 2 punkty dla zespołu gości trafił A.Dziewa. Punkty dla Kotwicy zdobył S.Ryżek.

47:51 | Trafienie w zespole Kotwicy za 2pkt. – Szymon Ryżek. Odpowiedź gości: Aleksander Dziewa i Jakub Musiał – trafione rzuty dwupunktowe.

45:47 | Dzieje się dużo na parkiecie w hali w Kołobrzegu. Przed chwilą dwie “3” trafione przez zawodników gospodarzy. Premierowe trafienie zza linii 6,75 dla zespołu Kotwicy w tym meczu zdobywa Szymon Rduch.

37:43 | Kolejna “3” trafiona przez gości, strzelcem Jakub Musiał.

35:40 | Za 3 punkty trafił Marcin Bluma (WKS Śląsk) Po chwili odpowiedź gospodarzy –  rzut za “2” celnie wykorzystany przez Pawła Dzierżaka.

33:37 | Rozpoczęli ! Pierwsze punkty w III kwarcie zdobyte przez gości.

33:35 | Koszykarze wyszli już z szatni po pierwszej połowie. Trwa rozgrzewka i już niedługo rozpoczęcie III kwarty.

33:35 | Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Energa Kotwica Kołobrzeg – WKS Śląsk Wrocław jest wynik 33:35 dla zespołu przyjezdnego. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Szymon Rduch 8pkt, natomiast najlepszym strzelcem w drużynie z Wrocławia po II kwarcie jest Jan Grzeliński z 11 punktami na koncie. Warto zwrócić uwagę, że zespół z Kołobrzegu nie trafił w pierwszej połowie żadnego rzutu za 3 punkty (6 prób). Goście trafili dwie “3” na dziewięć oddanych rzutów zza linii 6,75.

33:35 | Ostatnie punkty w tej kwarcie zdobył zawodnik WKS Śląsk Wrocław – Aleksander Dziewa. KONIEC II kwarty.

33:33 | Remis na tablicy wyników. 2 punkty zdobył zawodnik Kotwicy Łukasz Bodych.

31:33 | 2 z 3 rzutów wolnych znalazło drogę do kosza.

29:33 | Do końca tej kwarty pozostało 53 sekundy. Na linii rzutów wolnych Dawid Neumann.

29:31 | 10 punktów z rzędu zdobytych przez zespół Kotwicy Kołobrzeg!

27:31 | Dwa rzuty wolne celne przez zawodnika gospodarzy Macieja Żmudzkiego.

25:31 | Na linii rzutów wolnych Daniel Grujić. Jeden rzut wolny celny z dwóch wykonywanych.

24:31 | Aktualny wynik na tablicy wyników. Do końca 2 kwarty pozostało 3 minuty 7 sekund.

19:29 | Celny rzut 3-punktowy Jana Grzelińskiego.

19:26 | Celny pierwszy rzut wolny przez rzucającego gości Mikołaja Ratajczaka, drugi niecelny.

19:25 | W tej chwili na zegarze 6 minut i 20 sekund do zakończenia drugiej kwarty.

19:25 | 4 punkty z rzędu zdobyte przez drużynę z Kołobrzegu.

15:25 | Punkty dla gości zdobył Marcin Pawłucki – 2pkt., zaś dla zespołu gospodarzy trafił Łukasz Bodych z rzutu wolnego.

14:23 | Pierwsze punkty w kwarcie zdobył zawodnik gospodarzy Szymon Rduch – 2pkt. Jednak po kilkudziesięciu sekundach goście odpowiedzieli pierwszą “3” w tym meczu. Zdobywcą 3 punktów został Tomasz Żeleźniak.

12:20 | Wrocławianie rozpoczęli drugą kwartę.

12:20 | Takim wynikiem kończy się 1 kwarta, która została wygrana przez drużynę z Wrocławia.

10:16 | Ostatnie sekundy 1 kwarty meczu. Zespół Kotwicy wykorzystał limit fauli w tej kwarcie – 5.

10:15 | Przerwa na żądanie.

10:13 | Rzuty wolne wykonuje Mateusz Stawiak (WKS Śląsk Wrocław). Oba rzuty wolne celne.

10:11 | Niecałe 2 minuty do końca 1 kwarty meczu. Minimalne prowadzenie gości.

5:7 | Trafiony wolny przez zawodnika Kotwicy, a następnie punkty z gry zdobył zawodnik gości Jan Grzeliński.

4:5 | Środkowy Śląska Wrocław Karol Michałek zdobywa 2 pkt.

4:3 | Ponownie Grujić za 2 pkt.

2:3 | Celny rzut za 2pkt. Mikołaj Ratajczak

2:1 | Pierwsze punkty w meczu zdobył Śląsk Wrocław z rzutu wolnego. Michałek 1 celny rzut wolny z dwóch wykonywanych. Odpowiedź Kotwicy Grujić za 2 pkt.

0:0 | Jak na razie dużo strat i niecelnych rzutów z obu stron.

0:0 | Rozpoczęli !

| Pierwsze “5” obu zespołów:

Kotwica: 12. Dzierżak, 18. Grujić, 8. Ryżek, 23. Żmudzki, 15. Rduch

Śląsk: 24. Michałek, 13. Ratajczak, 10. Musiał, 14. Bluma, 25. Grzeliński

| Rozpoczęła się prezentacja obu zespołów.

| Dzisiejszy mecz jest rozgrywany w ramach 25 kolejki. Kołobrzeski zespół aktualnie w tabeli zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 31 punktów zdobytych w 22 meczach. Zaś zespół z Wrocławia jest 9. z bilansem spotkań 9-14 w 23 meczach.

| Zapraszamy na relację tekstową z meczu rozgrywek 1 ligi koszykówki Energa Kotwica Kołobrzeg – WKS Śląsk Wrocław.