Stand-up HYPE / Michał Leja & Michał Kutek

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP. BILETY: 25 / 35 PLN. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Wystąpią:

Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu “Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył “Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie “Kuba Wojewódzki Show”, w “Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w “Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa – największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego “Michał Leja Show”.

Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę wnim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Kopanie Leżącego Stand-up.

24 lutego w godzinach 19:00 – 21:00
Centrala Klub Muzyczny
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg

 

UM. Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments