Czarodzieje z wydm powracają na parkiet

Po blisko półrocznej przerwie Czarodzieje z wydm powracają do hali Milenium. Do Kołobrzegu przyjedzie zwycięzca ligi z poprzedniego sezonu Górnik Trans.Eu Wałbrzych.

 

Tym samym podopiecznych trenera Tanasiejczuka czeka niełatwe zadanie w meczu inaugurującym rozgrywki Suzuki 1 Ligi Koszykówki mężczyzn w sezonie 2020/21.

W drużynie z Wałbrzycha doszło do niedużych zmian w składzie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Klub opuścił Grzegorz Kulka, który zasilił szeregi Legii Warszawa oraz Damian Pieloch, który przeniósł się do Czarnych Słupsk. Górnika wzmocnili Maciej Bojanowski oraz Jan Malesa. W klubie pozostali liderzy poprzedniego sezonu Damian Cechniak oraz Krzysztof Jakóbczyk. Na ławce trenerskiej na kolejny sezon pozostał Łukasz Grudniewski. Klub z Wałbrzycha stawia sobie ponownie za cel grę o najwyższe miejsca w ligowej tabeli.

Patrząc na blisko 20-letnią historię pojedynków zdecydowanie wygrywa Kotwica. Dotychczas oba zespoły spotykały się siedemnastokrotnie, w których Kotwica odniosła 12 zwycięstw oraz 5 porażek. Posiadamy również lepszy bilans meczów w hali Milenium 8 zwycięstw i 1 porażka.

Przypominamy, że ze względu na rozporządzenie Rady Ministrów sprzedaż biletów na to spotkanie odbywać będzie się wyłącznie na stronie kotwicakolobrzeg.ticketik.pl. Bilety nie będą dostępne w przedsprzedaży oraz kasie biletowej w dniu meczu.

Ze względu na panującą pandemię prosimy o wchodzenie na halę w maseczkach i poruszanie się po hali z zakrytym nosem i ustami. Na wejściu na prośbę ochrony prosimy o dezynfekcję rąk oraz odstęp 2-metrowy między kibicami. Również w tym sezonie otwarte będą dwie strony trybun, a dostępnych dla kibiców będzie 650 miejsc. Prosimy o zajmowanie swoich miejsc z biletów i przestrzeganie odstępu jednego miejsca między kibicami.

Widzimy się 26 września o godzinie 18:30 w hali Milenium. Kotwica w górę!

Sprzedaż biletów https://bit.ly/3mwj1d3

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments