Stand-up z Darkiem Gadowskim: Program Gracz już w piątek!

Urząd Miasta Kołobrzeg zaprasza na wyjątkowy wieczór rozrywki stand-upowej, który odbędzie się w piątek, 6 października 2023 roku, o godzinie 19:00 w Klubie Muzycznym CENTRALA, mieszczącym się przy ulicy Wąskiej 1, 78-100 Kołobrzeg.

 

 

Tego wieczoru będzie okazja zobaczyć Darka Gadowskiego, znanego i lubianego komika z Koszalina, który wystąpi z zupełnie nowym, solowym programem.

 

Choć do tej pory była okazję śmiać się podczas jego wystąpień na dużych imprezach w ramach tras “Please, stand-up!”, teraz będzie można go zobaczyć w intymniejszym, kameralnym otoczeniu Klubu Muzycznego CENTRALA, co pozwoli na jeszcze głębsze zanurzenie się w sztuce komediowej.

 

Darek Gadowski słynie z niepowtarzalnego sposobu postrzegania rzeczywistości. Jego dowcipy i spostrzeżenia na pewno rozbawią każdego. Będzie okazję zobaczyć świat oczami tego przezabawnego i uroczego koszalinianina, który z humorem opowie o życiu codziennym, małżeństwie i starości. Jego program “Gracz” to prawdziwa gratka dla miłośników stand-upu.

 

Foto: UM Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments