Spektakl dla dzieci “Mój przyjaciel pies”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na spektakl “Mój przyjaciel pies” w wykonaniu Teatru TeatRyle.

 

 

Premiera 14.01.2021, godz.14.00, na kanale youtube.pl(Regionalne Centrum Kultury), na fb(Regionalne Centrum Kultury) oraz na stronie www.rck.kolobrzeg.eu.

 

 

W głębi lasu Troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak zgodnej z przepisem liczby jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po brakujące jajko spotyka głodnego i bezdomnego Psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu ale Tata stanowczo odmawia przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis, wprowadzając wielkie zamieszanie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się oglądając przedstawienie. Zdradzimy tylko, że Przyjaźń zwycięża!

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

 

 

Źródło.: RCK KołobrzegKomentarze

avatar