Przed nami otwarcie lata w Kołobrzegu!

Pandemia nie odpuszcza, chociaż złagodzono większość obostrzeń, ilość notowanych dziennie zachorowań wciąż niepokoi. Nie odpuszcza również Kołobrzeg nieustannie zapraszając turystów do korzystania z licznych jego uroków w bezpiecznych warunkach.

 

Tu w mieście rozumiemy, że kończąc czwarty miesiąc naszpikowany zakazami i nakazami wszyscy potrzebujemy spokoju, relaksu, wytchnienia… Dlatego właśnie chcemy Wam rzucić Koło Ratunkowe, w tym przypadku będzie nim… piosenka, bo ta jak wiadomo jest dobra na wszystko.

27 czerwca ulicami miasta poruszał się będzie specjalny muzyczny autobus, na pokładzie którego ekipa kołobrzeskich muzyków dowodzona przez Adama Herbatę Herbowskiego grać będzie i śpiewać piosenkę pt. „Koło ratunkowe” z muzyką Adama Herbowskiego i tekstem Hani Dziubińskiej-Kopki. Produkt na wskroś lokalny, a takie cenione są w dzisiejszych czasach najwyżej. Premiera piosenki miała miejsce 24 maja podczas koncertu z okazji Dni Kołobrzegu, który zarejestrowany został w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury bez udziału publiczności, teraz idziemy krok dalej wychodząc, a nawet wyjeżdżając z nią na kołobrzeskie ulice. Chcemy dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców bez konieczności ryzykownego gromadzenia ich w jednym miejscu. Na to jeszcze przyjdzie czas, kiedy będzie bezpieczniej. O tym, że warto poczekać przekonacie się po usłyszeniu próbki brzmiącej z pokładu muzycznego autobus. Zapraszamy!

 

 

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
zaprasza na imprezę plenerową
27.062020 (sobota), godz. 12.00 – 14.00

 

Fot.: UM Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments