Posterunek Policji w Ustroniu Morskim melduje wykonanie zadania- #GaszynChallengen [FILM]

Kolejna nominacja dla Posterunku Policji w Ustroniu Morskim do #GaszynChallengen. Wszystkie pompki dla Franusia ze Szczecina który zbiera na najdroższy lek na Świecie i walczy z okrutną chorobą którą jest SMA.

Następne niminache:
– Posterunek Policji w Dygowie
– Posterunek Policji w Dźwirzynie
– Komisariat Policji w Trzebiatowie

Zasada zadania jest prosta, jednak nie wszystkim jeszcze znana, więc:
– robisz 10 pompek, to wpłacasz 5 zł na zbiórkę dla FRANKA
– poddajesz się i nie pompujesz, to sprawa kosztuje 10 zł (wpłata oczywiście też dla FRANKA),
– jednostka ma 48h na wykonanie zadania,
– oczywiście można łamać zasady i wpłacać większe kwoty (jedyne możliwe przewinienie, ale to jest w bardzo słusznej sprawie).
5 czy 10 zł – to dla Ciebie tak niewiele, ale dla małego chłopca – Wojownika ze Szczecina, to szansa na nowe życie.

Poniżej link do zbiórki:

 

Kolejna nominacja dla Posterunku Policji w Ustroniu Morskim do #GaszynChallengen. Pompujemy dla Franusia ze Szczecina który zbiera na najdroższy lek na Świecie i walczy z okrutną chorobą którą jest SMA. PP Ustronie MorskieMelduje wykonanie zadania! Następne niminache:- Posterunek Policji w Dygowie- Posterunek Policji w Dźwirzynie- Komisariat Policji w TrzebiatowieZasada zadania jest prosta, jednak nie wszystkim jeszcze znana, więc:- robisz 10 pompek, to wpłacasz 5 zł na zbiórkę dla FRANKA- poddajesz się i nie pompujesz, to sprawa kosztuje 10 zł (wpłata oczywiście też dla FRANKA),- jednostka ma 48h na wykonanie zadania,- oczywiście można łamać zasady i wpłacać większe kwoty (jedyne możliwe przewinienie😉😉😉, ale to jest w bardzo słusznej sprawie).5 czy 10 zł – to dla Ciebie tak niewiele, ale dla małego chłopca – Wojownika ze Szczecina, to szansa na nowe życie ❤❤ZATEM LECIMY Z POMPOWANIEM I ZŁOTÓWECZKAMI💪💰Poniżej link do zbiórki:➡️https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek➡️https://www.siepomaga.pl/franekwojownik#GaszynChallengeSIEPOMAGA.PL#GaszynChallenge

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu Środa, 17 czerwca 2020

 

Film, fot.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments