Podpisano umowy na wykonanie obsady i utrzymanie zieleni w Kołobrzegu

Prezydent Miasta Anna Mieczkowska podpisała dwie umowy na wykonanie obsady i utrzymanie zieleni w naszym mieście. Pierwsza umowa, której wykonawcą jest firma E.Z. Life Filip Żulicki to „Wykonanie obsady i utrzymanie roślinności wieloletniej na terenie miasta Kołobrzeg”.

Wynagrodzenie za realizację całej usługi wynosi 398 165, 65 zł brutto.

To nowe spojrzenie na zieleń i ukwiecenie najważniejszych miejsc w Kołobrzegu. W nowej odsłonie zobaczymy Skwer Miast Partnerskich, Plac 18 Marca, dojście do kołobrzeskiego molo, kwietniki wokół ratusza czy Skwer Pana Tadeusza w Podczelu. Rośliny to głównie różaneczniki, różne odmiany traw ozdobnych, forsycje, jałowce i wiele wiele innych.

Druga umowa, której wykonawcą jest  Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. Z o.o. to „Wykonanie obsady i utrzymanie kwietników sezonowych, konstrukcji kwietników przestrzennych, krzewów bylin roślin rabatowych i innej roślinności na terenie miasta Kołobrzeg”. Wynagrodzenie za realizację całej usługi wynosi 364 087,32zł brutto

Jak co roku  osadzie będą podlegały konstrukcje przestrzenne oraz klomby i gazony na terenie miasta. W nich pojawią się między innymi wrzosy, pelargonie, begonie, żywotnik i różne gatunki traw ozdobnych.

Prace w ramach obu umów już się rozpoczęły.

 

Fot.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments