Astra Ustronie Morskie vs Kotwica Kołobrzeg 1:3

To już 4. kolejka Ligi Powiatowej Młodzika (rocznik 2008 i młodsi).

Po pięknym meczu na własnym terenie przeciwko Raselowi Dygowo (10:5) przyszedł czas do zmierzenia się z przeciwnikiem, który w ostatniej kolejce na wyjeździe uległ liderowi Olimpowi Gościno tylko 1:0… przypominam, że my w 1. kolejce w Gościnie przegraliśmy 5:0.

Dlatego dziś chłopcy chcieli udowodnić, że 1. kolejka to był wypadek przy pracy. Pierwsze 30 minut spotkania to dominacja naszych graczy w każdej przestrzeni boiska. Niestety wynik na tablicy widniał 0:0, a defensywa Astry nie została pokonana.

Druga połowa zaczęła się od szybkiego ataku lewą stroną boiska i oddaniem celnego strzału na krótki słupek przez Kacpra Kopeć. Kolejna bramka padła po szarży Martina Lesiaka prawą stroną boiska.

Przy wyniku 0:2, nasza gra troszeczkę się rozszczelniła, co spowodowało, że akcja Ustronia do końcowej linii boiska dziwnym trafem przełamała ręce naszego bramkarza i wylądowała w bramce.

Jednak ta sytuacja nie załamała podopiecznych trenera Dawida Ambroziaka i kolejny rajd prawą stroną boiska został zakończony celnym strzałem.
Na koniec meczu nasi zawodnicy usłyszeli takie oto słowa od trenera: “Z taką grą jesteśmy groźni dla każdego. Dziś zasłużyliście na wygraną, a Wasza gra była iście profesorska. Słuchajcie nas trenerów, a daleko zajdziemy razem jako drużyna”.

Aktualnie po 4. kolejce jesteśmy na 3 miejscu (pierwsze 3 drużyny mają tyle samo punktów – 9).

Źródło.: UM Kołobrzeg