Zapraszamy na konsultacje nt. ul. Wiejskiej

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców gminy Ustronie Morskie na konsultacje społeczne dotyczące przebudowy ul. Wiejskiej.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 grudnia o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej urzędu gminy. Na konsultacjach obecni będą wójt, pracownicy urzędu, przedstawiciel wykonawcy robót oraz przedstawiciel firmy Gawex – odpowiedzialnej za położenie światłowodu.

Ponadto informujemy, że w piątek 13 grudnia odbyło się kolejne spotkanie grupy roboczej związanej z planowaną inwestycją. W rozmowach udział wzięli: Wicewójt Sylwia Halama, pracownicy referatu IK, inspektor nadzoru inwestorskiego, przedstawiciele wykonawcy – firmy Colas, przedstawiciel MWiK Sp. z o.o. z Kołobrzegu, przedstawiciel firmy Gawex odpowiedzialnej za położenie światłowodu oraz zaproszeni radni Rady Gminy.

Omówiona została m.in. tematyka związana z organizacją ruchu podczas przebudowy drogi, zakresem robót planowanym do realizacji przez MWiK Sp. z o.o.z Kołobrzegu oraz harmonogram prac. Przypominamy, że inwestycja powinna ruszyć na początku 2020 roku.

Przebudowa dotyczy odcinka od ulicy Bolesława Chrobrego do krajowej „11”. Mieszkańcy i turyści zyskają nowe chodniki, miejsca postojowe, odwodnienie i oznakowanie. Zaprojektowano przejścia dla pieszych oraz przewidziane zostały progi zwalniające. Wartość inwestycji to kwota ponad 3 milionów złotych.

 

Fot. UG Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments