Turniej Mikołajkowy w OPP

W sobotę 7 grudnia 2019 roku w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy o Puchar Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

W turnieju uczestniczyło 28 zawodników. W kategorii open zwycięzcą został Pan Zbigniew Żołądkowski, drugie miejsce zajął Pan Jan Ciesielski, trzecie zaś Pan Sylwester Kupiak. Wszyscy zawodnicy reprezentowali klub Huzaria Biesiekierz. Pierwsze miejsce w kategorii do lat 12 wywalczyła Julia Byszewska UKS OPP Neptun Kołobrzeg. Jako ciekawostkę warto podać, iż najstarszy uczestnik turnieju miał 83 lata, a najmłodszy 7 lat.

Jak to w zwyczaju tego turnieju bywa puchary, nagrody rzeczowe oraz słodycze dla wszystkich uczestników osobiście wręczał św. Mikołaj.