Zaginiony 42-latek z Kołobrzegu odnaleziony. Szczęśliwy finał poszukiwań pod Białogardem [FOTO]

Mężczyzna w poniedziałek zaginął podczas wyjazdu do Budzistowa. Służby odnalazły jego auto w Podborsku pod Tychowem i tam też zaczęli przeszukiwać cały teren.

 

Kołobrzeg i cała społeczność sportowa żyła informacją o zaginięciu prezesa i trenera w Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg.
Pan Rafał wyszedł z domu w poniedziałek, 29-go czerwca około godziny 06:00. Pojechał do Budzistowa, aby tam otworzyć obiekt sportowy ORLIK. Ustalono, że 42-latek nie dojechał do miejsca docelowego. Na wysokości skrzyżowania, które prowadzi do miejsca pracy w Dźwirzynie skręcił w odwrotną stronę.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów, natomiast jego telefon przez cały czas był wyłączony – znajdował się w pojeździe.
Po odnalezieniu pojazdu rozpoczęto szerokie poszukiwania mężczyzny. Do akcji włączyli się strażacy, policjanci, przyjaciele oraz Grupa Poszukiwawcza WOPR Białogard. Po kilku godzinach poszukiwań i przeczesaniu ponad 300 hektarów lasu udało się odnaleźć mieszkańca Kołobrzegu. Jest cały i zdrowy.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Rogowie/ GRUPA Poszukiwawczo-Ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments