Wysoko przegrywamy z KS Unifreeze Górzno

W pierwszej połowie widzieliśmy grę w wysokim tempie, byliśmy nawet stroną przeważającą.

Akcji w wykonaniu obu drużyn było tak dużo, że po gwizdku na przerwę na tablicy równie dobrze mógł widnieć wynik 2-2, 4-2, 2-4 albo nawet 4-4. Centymetry zadecydowały.

Dwie szybko stracone bramki, ale i nasze trzy poprzeczki w pierwszej połowie i jeszcze kilka dobrych sytuacji w całym meczu, ale do bramki przeciwniczek mieliśmy chyba zakaz wjazdu.

Po początkowym wycofaniu się w drugiej połowie przyszedł zamiar odrabiania strat, jednak pechowy karny (ręka po dośrodkowaniu) sprowadził nas na ziemię. Chwilę później było już 0-4.

Musimy za to pochwalić skuteczność przeciwniczek, która dziś była po prostu bardzo wysoka. Zawodniczki z Górzna zrewanżowały się nam tym samym za ubiegłoroczną porażkę 0-3.

AP KOTWICA KOŁOBRZEG vs KS UNIFREEZE GÓRZNO 0:4

Bramki:

7′ 0-1 Szmytkowska
12′ 0-2 Kozłowska
59′ 0-3 Bała
61′ 0-4 Bała

Skład:

#1 Zaklika – #4 Biskupska, #18 Wziątek, #8 Szczygielska, #11 Włodarczyk, #20 Krakowska, #3 Janik, #15 Chmielewska, #14 Kosakowska, #19 Fecycz, #9 Fidos

Zmiany:

70′ Janik -> Tabaczyk
75′ Chmielewska -> Szczepańska
84′ Fecycz -> Kowalczuk