Orkiestrowe granie w Milenium i OPP | Kołobrzeg

W najbliższą niedzielę (12 stycznia) zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości na wielkie Orkiestrowe Granie w Milenium i OPP.

 

Czekać będzie na Was wiele niesamowitych atrakcji wśród których znajdziecie między innymi:

  • koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY
  • nurkowanie w basenie,
  • warsztaty taneczne,
  • pokazy gastronomiczne,
  • animacje dla dzieci,
  • i wiele… wiele… więcej!

    GRAMY BO LUBIMY

DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA DZIECI

Wy grajcie razem z nami, przybywajcie całymi rodzinami i świetnie się bawcie, wspierając jednocześnie ratowanie zdrowia i życia dzieci!

Poniżej przedstawiamy godziny i miejsca poszczególnych wydarzeń:

Hala Milenium:

16.00 – 19.00 Występy grup tanecznych i muzycznych – RCK.
19.00 Koncert Zespołu RAZ, DWA, TRZY.

Antresola – Hala Milenium:

16.00 – 20.00 Strefa bufetu – Wiesia i Koleżanki.

Basen:

10.00 – 12.00 Sztafeta Pływacka 6-cio osobowa dla dorosłych – Miejski Klub Pływacki.
14.00 – 16.00 Nurkowanie – Centrum Nurkowe BlueDive.

Duża sala konferencyjna:

10.00 – 12.00 Warsztaty taneczne dla dzieci i dorosłych – Klub Tańca Sportowego „Amber”.
12.00 – 17.00 Animacje dla dzieci – Asia Janus, Arleta Korzeniewska, Agnieszka Maciejewska.

Hol główny:

12.00 – 14.00 Hotel Leda pokazy gastronomiczne.
14.00 – 16.00 Diune, Marine i Sand Hotel pokazy gastronomiczne.
12.00 – 18.00 Fotobudka.
12.00 – 18.00 Stoisko DOZ – pomiar ciśnienia, herbatki z DOZ-zielnika.
18.00 – 19.00 Losowanie nagród z loterii.

Sala Fitness:

10.00 – 13.00 Milenium Klub Fitness.
13.00 -18.00 Słuchacze Zespołu Szkół Policealnych “MEDYK” w Kołobrzegu:
masaż kręgosłupa lub wybranej części ciała,
zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne rąk i paznokci,
resuscytacja krążeniowo-oddechowa AED,
zabiegi relaksacyjne i antydepresyjne,
wybrane techniki arteterapii i scrapbooking.

Boiska do Mini Piłki Nożnej – Akademia Piłkarska KOTWICA K-g:

09.00 – rozpoczęcie turnieju w I kategorii (2010 i młodsi).
11.30 – rozpoczęcie turnieju w II kategorii (2007 i młodsi).
14.00 – rozpoczęcie turnieju w III kategorii (2004 i młodsi).
16.30 – rozpoczęcie turnieju w IV kategorii (2004 i młodsi).

Sala Zapaśnicza:

13.00 – 15.00 Zajęcia z Władysławem Olejnikem – UKS Zapasy Kołobrzeg
16.00 – 18.00 Otwarty trening taekwon-do i samoobrony – Szkoła Taekwon-do Jul-Dong.
Trener Mirosław Pękul VI.

Sala Taneczna – prowadząca Karina Dmyterko:

12.00 – 12.45 CARDIO – trening z ciężarem własnego ciała.
13.00 – 13.45 CARDIO – trening z ciężarem własnego ciała.
14.00 – 14.45 Zumba dla dzieci.

Sala OPP ul. Mazowiecka 1:

08.00 – 17.30 Turniej badmintona amatorów.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments