Odblaski dla policji od starosty kołobrzeskiego [FOTO]

Starosta Kołobrzeski przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Kołobrzegu odblaski przeznaczone do działań profilaktycznych. Odblaski zostały zakupione przez starostwo .

Starosta Kołobrzeski przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Kołobrzegu odblaski przeznaczone do działań profilaktycznych.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu jest systematycznie wspierana przez lokalne samorządy w sferze działalności profilaktycznej. Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu ufundowało i przekazało kołobrzeskiej jednostce odblaski.

Dzisiaj, podczas spotkania, Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Kołobrzegu mł.insp.Dariuszowi Hoc, 2 tysiące odblasków. Będą one wykorzystywane zarówno podczas codziennych patroli, przy ujawnianiu wykroczeń pieszych, którzy nie posiadają takich elementów wymaganych przepisami ruchu drogowego, jak i podczas działań profilaktycznych, pogadanek i spotkań w lokalnych środowiskach.

Komenda Powiatowa Policji składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu za wkład wniesiony w działalność profilaktyczną, a przez to poprawę stanu bezpieczeństwa na drogach.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments