Kotwica podejmie toruńską Elanę

Mimo że mecz na stadionie przy ul. Śliwińskiego 10 zostanie rozegrany za niespełna dwa tygodnie to fanatycy “Biało-niebieskich” już rozpoczęli mobilizację w swoich szeregach. Apelują do wszystkich sympatyków sportu o przybycie na mecz i do dopingowania swojej drużyny. Tego dnia będzie naprawdę gorąco zarówno na boisku jak i trybunach.

 

– Hej Bracie, KOTWICA Cię potrzebuje! Już w sobotę 15 sierpnia odbędzie się jeden z ważniejszych meczów kibicowskich w tej rundzie! Wiemy, że przez pandemię wszyscy stęskniliśmy się za meczami i wiemy, że Tobie też brakuje naszej ukochanej Kotwicy! Nieważne ile nie byłeś. Teraz jest ten czas by wrócić i dopingować z nami razem w sektorze B4! – czytamy w nadesłanym komunikacie od przedstawicieli Stowarzyszenia Miłośników Klubu Sportowego Kotwica

Spotkanie z toruńską Elaną zaplanowano 15 sierpnia o godz. 17.00. Przedsprzedaż biletów ma ruszyć z początkiem przyszłego tygodnia. Wejściówki do nabycia będą od poniedziałku do piątku w biurze klubu w godz. od 10.00 do 15.00. W dni meczu kasy stadionu będą otwarte od godz.15.00.

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments