Koncert zespołu Spirit in The Forest

W sobotę, 23 marca 2024r. odbędzie się koncert zespołu Spirit in The Forest w klubie Muzycznym Centrala.

 

Grupa Spirit in the Forest powstała w 2020 r. Jej skład tworzą: wokalista i klawiszowiec Kamil Podbielski (m.in. Pantoma, White Room, Slovenian Girl), gitarzysta Damian Podbielski (m.in. Pantoma, White Room, Slovenian Girl), basista Artur Baranowski (PPA, Złoty Kilof) i perkusista Kordian Sikorski (Bruno Światłocień, Pantoma).

Kwartet postanowił zająć się nagrywaniem swoich wersji piosenek zespołu Depeche Mode.

Dzięki miłości do muzyki Depeche Mode połączyliśmy siły oraz nasze wieloletnie doświadczenie studyjne i sceniczne – mówił w jednej z rozmów z “Dziennikiem Bałtyckim” gitarzysta Damian Podbielski.

 

W swoim dorobku kapela ma już nagranych kilka klipów z coverami brytyjskiej grupy muzycznej. Do współpracy nad tymi projektami wejherowscy muzycy zaprosili polskich aktorów. Z zaproszenia skorzystali Katarzyna Figura, Sylwia Gliwa oraz Paweł Małaszyński.

 

Dzięki temu zespół mógł zaprezentować się nawet ogólnopolskiej publiczności. M.in. w październiku 2022 roku grupa udzieliła wywiadu w jednym z codziennych telewizyjnych magazynów. Z kolei w lutym 2023 roku kapela wystąpiła w jednej z popularnych telewizji śniadaniowych, gdzie razem z Pawłem Małaszyńskim zaśpiewali ” A Question Of Time” Depeche Mode.

Bilety do nabycia w klubie muzycznym Centrala w Kołobrzegu, ul.Wąska 1 w cenie 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

 

Aby obejrzeć : KLIKNIJ 

 

Foto: UM Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments