Gavia Choszczno vs Kotwica Kołobrzeg 1:3

Nie tak dawno (21 sierpnia) podopieczni trenera Macieja Wachowskiego podejmowali Gavię Choszczno na stadionie w Ustroniu Morskim i po niezbyt ładnej grze przegrali 3:8.

Minęły 2 miesiące i chłopcom rocznika 2009/10/11 przyszło się zmierzyć ponownie z Gavią na ich boisku w Wojewódzkiej Lidze Młodzika.

W połowie pierwszej części gry Kotwica objęła prowadzenie. Bramkę strzelił Filip Stawicki, który zastosował presyjny nacisk na bramkarza tuż za polem bramkowym.

Niestety na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Gavia wyrównała. Druga połowa to dużo wymiennej gry w środku pola i kolejne trafienia Choszczan. Wynik meczu został ustalony na 3:1.

Przegrywamy, ale widać jak duży postęp zrobili chłopcy od czasu srogiej porażki w Ustroniu Morskim.

Źródło.: UM Kołobrzeg