Akademia Młodzieżowej Piłki Siatkowej

Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać członkiem Akademii Młodzieżowej Piłki Siatkowej (AMPS).

 

 

Chęć rozpoczęcia treningów, a tym samym deklarację o zapisach dziecka dokonujemy dzwoniąc pod numer tel. 608 397 539 (w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik) lub deklarując chęć udziału w zajęciach osobiście u trenerki (w miesiącu wrześniu i październiku).

Treningi rozpoczynają się we wrześniu i trwają równolegle z rokiem szkolnym. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) zajęcia nie odbywają się.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgoda rodziców (jednorazowa deklaracja obowiązująca przez cały czas członkostwa w AMPS). Deklaracja na szkolenie dziecka i reprezentowanie barw AMPS ma charakter pisemnej umowy. Udział w treningach wymaga wypełnienia trzech dokumentów:

Deklaracja członkostwa klubowego zawierająca: dane kontaktowe rodziców/opiekunów prawnych (imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon, email), dane zawodnika (imię i nazwisko, pesel, rok urodzenia, adres zamieszkania) wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem AMPS. Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych o braku przeciwwskazań zdrowotnych dziecka do udziału w treningach w AMPS.

Deklarację ubezpieczenia NNW dla swojego dziecka. Rodzic/opiekun prawny zobowiązuje się do pokrycia kosztów ubezpieczenia grupowego NNW w ramach zajęć AMPS obowiązującego w bieżącym roku treningowym. W przypadku posiadania aktualnego na dany rok treningowy ubezpieczenia NNW rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do pisemnej deklaracji o rezygnacji z ubezpieczenia grupowego w AMPS.

Zawarcie umowy pomiędzy Agnieszką Ciechanowicz, a rodzicem / opiekunem prawnym o świadczenie usług szkoleniowych z zakresu nauczania i doskonalenia techniki i taktyki gry w piłkę siatkową.

Uczestnik zajęć zostaje przyjęty jako zawodnik reprezentujący AMPS na podstawie złożonych i podpisanych w/w dokumentów.

Osoby niepełnoletnie zgłaszające się do klubu po raz pierwszy mogą bezpłatnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach jedynie za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Trener prowadzący zajęcia i AMPS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynikłe w tym czasie urazy. Osoba taka nie podlega ubezpieczeniu NW.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy (spodenki i koszulka) i w zmienne obuwie sportowe. Zapraszamy.

 

ZAPISY

 

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments