Zawody o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Pływackiego. Medale reprezentacji

25 lutego reprezentacja z Kołobrzegu wystartowała w Poznaniu na zawodach o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Pływackiego.

Klub zajął 7. miejsce w klasyfikacji medalowej spośród 24 klubów biorących udział w zawodach. Zdobyli łącznie 11 medali: 4 złote 2 srebrne oraz 5 brązowych.

Kamil Łajewski wywalczył puchar dla najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej za sumę punktów wg tabeli Rudolpha za 3 starty. Zawodnik uplasował się na I miejscu na dystansie 100m stylem motylkowym z czasem 1.00.89 i na III miejscu na 50m stylem motylkowym (27.52).

Pola Kowalkiewicz zajęła drugie miejsce w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę w swojej kategorii wiekowej zdobywając 3 medale po jednym z każdego koloru: 50m klasyczny (37.36s.) złoty, 50m dowolnym (29.28s.) – srebrny oraz 100m klasycznym (1:24.77) – brązowy.

Blanka Biedrzycka wywalczyła dwa złote medale na dystansach 50m z czasem 30.81 i 100m stylem motylkowym (1.08.39).

Anastasiia Moroshchuk zdobyła 3 medale. Srebrny na dystansie 100m stylem motylkowym z czasem 1.12.05 oraz dwa brązowe na dystansach 50m dowolnym z czasem 29.21 i 50m motylkowym 31.87.

Hania Trojanowska na 50m stylem motylkowym wywalczyła brązowy medal z czasem 31.68 oraz dwa razy otarła się o podium zajmując czwarte miejsca na 100m stylem motylkowym z czasem 1.10.64 i 200m stylem motylkowym z czasem 2.38.02.