Wsparcie finansowe dla Uczniowskiego Klub Sportowego

W Uczniowskim Klubie Sportowym Ogniska Pracy Pozaszkolnej (UKS OPP) Powiatu Kołobrzeskiego emocje sięgają zenitu!

 

Zespoły seniorskie i młodzieżowe, reprezentujące powiat w różnych dyscyplinach sportowych, otrzymują znaczące wsparcie finansowe w wysokości 300 000 złotych. To ogromny krok naprzód w dążeniu do promocji sportu oraz rozwoju młodego pokolenia.

 

Już od dłuższego czasu seniorski zespół z Kołobrzegu jest znany i rozpoznawalny w regionie. Ich zaangażowanie i wysoki poziom sportowy sprawiają, że regularnie rywalizują w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu II ligi. Teraz, dzięki wsparciu w wysokości 170 000 złotych, mają jeszcze większe możliwości na kontynuację tego wspaniałego dzieła.

 

Nie mniej ważne jest również wsparcie finansowe w wysokości 130 000 złotych, które trafi do dzieci i młodzieży. To kwota, która ma służyć aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, dbaniu o kondycję fizyczną oraz promocji zdrowego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców.  Dzięki temu, młode pokolenie będzie miało dostęp do wysokiej jakości szkolenia sportowego, co z kolei może przyczynić się do wyłonienia nowych talentów i sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

Foto: Tomasz Tamborski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments