Wakacyjny Teatralny Elementarz. Spektakl “Mapa marzeń”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz.

 

W środę 15 lipca 2020 o godz. 17.00 na scenie plenerowej RCK zaprezentujemy spektakl „Mapa marzeń” w wykonaniu Teatru Kultureska.

 

“Mapa marzeń” to interaktywny spektakl plenerowy, skierowany do dzieci w różnym wieku. Dzieci w ramach spektaklu wezmą udział w licznych zabawach i konkurencjach o tematyce ekologicznej. Przedstawienie uwrażliwia dzieci na problemy przyrody, a także wskazuje sposoby ochrony środowiska. Dzieci będą miały okazję przemienić się w Rycerzy Recyklingu i Księżniczki Czystej Przyrody. Wspólnie podzielimy śmieci do odpowiednich pojemników, a także odśpiewamy ekologiczny hymn dzieci.

 

Na zaśmieconej polance można znaleźć stare gazety, zgniecione puszki, papierki po cukierkach, plastikowe torby i… mapę skarbów! Takiego odkrycia dokonuje Osiołek Olek, który zachęcony napisem: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, Wszystkie marzenia będą spełnione!”, wyrusza na poszukiwania! W wyprawie „po marzenia” towarzyszą mu jego przyjaciele – Mysia Gabrysia i Żabka Beatka. Każdy z nich ma już dość życia wśród zanieczyszczonej przyrody, której pragnie pomóc. Wszyscy wierzą, że u celu podróży czeka spełnienie ich najskrytszych marzeń.

 

Spektakl dla dzieci od lat 3.

 

Wstęp wolny.

 

Foto.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments