V Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Scrabble z honorowym patronatem Prezydent Miasta

Honorowy patronat nad V Otwartymi Mistrzostwami Kołobrzegu w Scrabble, które odbędą się w dniach 28 – 29.09.2019 r. w Ośrodku Wypoczynkowym “Bukowina” w Podczelu.

Honorowy patronat nad Kołobrzeskim Przeglądem Gwiazdkowym w Akrobatyce Sportowej, który odbędzie się w dniu 14 grudnia 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu.

 

Zapraszamy do udziału w V Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w Scrabble, które odbędą się w dniach 28 – 29.09.2019 r. w Ośrodku Wypoczynkowym “Bukowina” w Podczelu.

Scrabble to znana gra strategiczna, w którą grają miliony ludzi na świecie. Pasjonaci grają nie tylko w domowych zaciszach, ale spotykają się na sportowych turniejach, wliczanych do ogólnokrajowego rankingu.

To już piąte mistrzostwa Kołobrzegu i jak widać impreza na stałe wpisała się w kalendarz cyklicznych wydarzeń w mieście. Zawody są otwarte co oznacza, że może w nich wziąć udział każdy chętny. Zapisy odbywają się przez internet na stronie http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1074#info. Tam też można zapoznać się z pełnym harmonogramem imprezy. Jeśli ktoś zechce wziąć udział w zawodach rozgrywając tylko jedną czy dwie rundy, wystarczy zgłosić to sędziemu. Scrabblistów w tym roku gości Ośrodek Wypoczynkowy “Bukowina” w Podczelu. Debiutanci nie ponoszą żadnych opłat.

– Nawet jeśli nie gracie na co dzień w scrabble, warto zajrzeć do Podczela – może znajdziecie nowe hobby? – zachęcają organizatorzy.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments