Przemysław Majewski nominowany do prestiżowej nagrody BohaterON. Raper liczy na Wasze głosy

Przemysław Majewski, mieszkaniec Koszalina został nominowany za świetną akcję, którą zorganizowało z okazji okrągłej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości – 100 tysięcy płyt na 100 -lecie odzyskania Niepodległości.

Możecie go wspomóc oddając codziennie, aż do 2 października swój głos. Trzeba zaznaczyć po jednej osobie w każdej kategorii. Majewski jest w kategorii: osoba publiczna.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
https://bohateron.pl/bohaterony-2019/zaglosuj/

Przypomnijmy, że Przemysław Majewski z Koszalina nagrał płytę “Międzywojenna nuta” z okazji 100 -lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na której m.in. “wskrzesił” szlagiery Dwudziestolecia Międzywojennego w nowej aranżacji. Płytę postanowił rozdawać za darmo w całej Polsce oraz wysyłkowo za granice w ramach akcji 100 tysięcy płyt na 100 -lecie odzyskania Niepodległości. Obecnie rozdał już 93500 krążków. Całe przedsięwzięcie planuje zakończyć 11-go listopada bieżącego roku. Więcej informacji o działalności koszalinianina znajdziecie  na www.przemyslawmajewski.pl

Nagroda BohaterONy 2019 powstała, by wyróżnić firmy, instytucje oraz osoby, których praca na rzecz promocji historii Polski XX wieku przyniosła efekty i została dostrzeżona przez społeczeństwo.

– Nagradzając inicjatywy realizowane w 2018 roku, pragniemy zwrócić uwagę opinii publicznej na istotę opowiadania o naszej historii kolejnym pokoleniom Polaków – czytamy na stronie Organizatorów. – Decyzję o tym, kto odbierze wyróżnienie za działania realizowane w 2018 roku, pozostawiamy również Wam – internautom. Od 2 września do 2 października każdy z Was za pośrednictwem naszej strony internetowej może zagłosować na swoich faworytów. Zapraszamy!

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments