Prężne działania strażaków z OSP na terenie gminy [FILM]

Strażacy z wszystkich jednostek OSP w Gminie Kołobrzeg cały czas prężnie działają.

 

Przez długi czas rozwozili w Gminie maseczki dla mieszkańców. Teraz druhny Monika i Joanna z OSP Sarbia oraz druhna Alicja z OSP Karcino postanowiły stworzyć krótki film podsumowujący akcję.
Film został stworzony, by podziękować mieszkańcom Gminy za ich postawę w tym trudnym czasie, za ich uśmiech i miłe słowo.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O EPIDEMII ZNAJDZIESZ W NASZEJ ZAKŁADCE KORONAWIRUS

 

Jednostki Osp Gmina Kołobrzeg

Kochani mieszkancy Gminy Kołobrzeg, dziękujemy Wam za tak miły odzew podczas Naszej akcji roznoszenia maseczek.😷Za wasze uśmiechy, za wasze machanie z balkonów w nasza stronę, za miłe słowa podzięki ❤️Zawsze jesteśmy dla Was, i służymy swoją pomocą.Stworzyliśmy dla Was filmik że zdjęć każdej druhny, i każdego druha podczas akcji z pięciu jednostek Naszej gminy. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba😁Dziękujemy każdemu, kto zaangażował się w tą piękna inicjatywę, aby poprawić bezpieczeństwo Naszych mieszkańców ❤️Mimo ciężkich chwil, jakie ogarniają Nas wszystkich w tym trudnym czasie, pragniemy umilić Wam chwilę oglądając Nasz filmik z uśmiechem na twarzy przy muzyce disco polo😁👊#ospsarbia#ospdrzonowo#ospkarcino#ospstaryborek#ospkorzystnoTrzymajcie się zdrowo!Nie wahaj się,udostępnij 😁👍

Opublikowany przez Osp Sarbia Piątek, 24 kwietnia 2020

 

Jest on także podziękowaniem dla pracowników Urzędu Gminy, radnych Gminy Kołobrzeg oraz Wójta Włodzimierza Popiołka za zaangażowanie w akcję.
My ze swojej strony dziękujemy za ten miły gest, ale najbardziej za całą ich pracę. Wszystkim druhom i druhnom składamy wyrazy wdzięczności i życzymy wszystkiego co najlepsze.

 

Film, fot.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments