Poszukiwani do odbycia kary więzienia zatrzymani przez policję

Skutecznie przeprowadzone działania kołobrzeskich policjantów z wydziału prewencji, pozwoliły na zatrzymanie dwóch poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni po wykonaniu niezbędnych czynności, zostali doprowadzeni do zakładu karnego.

 

Wśród wielu działań policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Wczoraj, pomyślnie przeprowadzone czynności kołobrzeskich funkcjonariuszy, pozwoliły na zatrzymanie dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymań doszło na terenie Kołobrzegu. Pierwszy z mężczyzn, 26-letni mieszkaniec Kołobrzegu był poszukiwany nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu do odbycia kary 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Drugi zatrzymany to 35-latni mieszkaniec Pułtuska przebywający w Kołobrzegu i poszukiwany nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Pułtusku celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres prawie 1 roku.
Zatrzymani mężczyźni natychmiast zostali doprowadzeni do komendy i osadzeni w policyjnym areszcie. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności przetransportowano ich do zakładu karnego.

Źródło.: KPP Kołobrzeg
Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments