Marek Łagocki: Stop hejtowi! Apeluję o merytoryczną kampanię [FILM]

KoszalinInfo TV: W obliczu nadchodzących wyborów samorządowych, lider koszalińskiej Lewicy, Marek Łagocki, zwraca uwagę na potrzebę prowadzenia kampanii opartej na merytoryce oraz istotnych kwestiach dla mieszkańców regionu. – Dość z hejtem i obrzucaniem błotem. Walczmy na argumenty, dla dobra mieszkańców – mówi Łagocki.

 

 

Jego apel dotyczy kontrkandydatów i kontrkandydatek, wzywając ich do odpowiedzialnego podejścia do procesu wyborczego, z dala od fali hejtu i nienawiści, która coraz częściej zalewa przestrzeń publiczną.

 

 

 

Odnosząc się do doniesień pojawiających się w przestrzeni publicznej, zaznacza, że istnieje realne zagrożenie, iż kampania wyborcza może stać się polem bitwy pełnym ataków personalnych i manipulacji, zamiast być forum do dyskusji na temat rzeczy istotnych dla społeczności lokalnej.

Ja nie przyłożę ręki do tego, by bezprawnie kogoś oskarżać czy wbijać komuś nóż w plecy – deklaruje Marek Łagocki.

Apel lidera koszalińskiej Lewicy o merytoryczną kampanię wyborczą stanowi istotne wezwanie do powrotu do podstawowych wartości debaty publicznej, w której szacunek i słuchanie siebie nawzajem jest na pierwszym miejscu.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments