Lato w domu? Oto 9 propozycji na niezapomniany sierpień w naszym regionie

Publikujemy dziewięć najciekawszych, sierpniowych wydarzeń w Kołobrzegu i regionie.

 

 

 1. Zenon Martyniuk & Band w Kołobrzegu (4.08) i Ustroniu Morskim (5.08)
  Cena biletu: 69 zł do kupienia na stronie www.ebilet.pl lub na www.biletyna.pl
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu/Amfiteatr w Ustroniu Morskim (ul. Bolesława Chrobrego)
  Opis wydarzenia: „
  Zenek Martyniuk to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najbardziej znany wykonawca tego gatunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To autor największych ponadczasowych hitów Disco Polo, jak na przykład: Przez twa oczy zielone, Przekorny los, Królowa życia” (źródło: www.ebilet.pl)

 1. Miejski Hip Hop Festiwal – 5.08 o godzinie 19:00
  Cena biletu: od 69 zł do kupienia na stronie www.biletomat.pl
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
  Opis wydarzenia:
  Po sukcesie i w całości wyprzedanej XVIII-tej Edycji Mazury Hip Hop Festiwal nie zwalniamy tempa i mimo przeciwności związanymi z pandemią COVID-19, ogłaszamy wakacyjną edycję #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal. Wystąpią: Malik Montana, Sarius, Żabson, Kizo Oficjalnie, Oki, Przemek Ferguson. Wydarzenie poprowadzi Edzio/DJ Abdool” (źródło: www.biletomat.pl)

 2. Kabaret Moralnego Niepokoju – 6.08 o godzinie 20:00
  Cena: bilet ulgowy(dzieci do 13 roku życia – 30 zł), bilet normalny – 60 zł do nabycia na stronach: www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu

Opis wydarzenia: „Dobrze znany Kabaret Moralnego Niepokoju wraca z zupełnie nowym programem. Skeczów, które zobaczycie na scenie, nie znajdziecie w Internecie ani telewizji. To zupełne nowości, które powstały, żeby bawić do łez. Chociaż KMN odpowiada za serial satyryczny “Ucho prezesa”, to artyści obiecują, że tym razem w ich programie nie ma miejsca na politykę. Zamiast tego będziemy mogli śmiać się z tematów, które dotyczą nas wszystkich. Jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad? Jak przy pomocy sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki? Co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami? Nie gwarantujemy, że poznacie odpowiedzi na wszystkie te pytania, ale fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.” (źródło: www.kupbilecik.pl)

 

 1. Koncert Macieja Maleńczuka + „Rhythm Section”– 7.08 o godzinie 20:00
  Cena biletu: od 79 zł do kupienia na stronach: www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
  Opis wydarzenia: „Maleńczuk + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Pana Maćka, które dały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!” (źródło: www.biletyna.pl)
 2. Piotr ZOLA Szulowski – Granice Wytrzymałości – 8.08 o godzinie 20:00
  Cena biletu: od 50 zł do nabycia na stronach: www.biletyna.pl
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
  Opis wydarzenia: „Piotr ZOLA Szulowski – stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii. Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby…smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy Nowe Rozdanie, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie Stand-up Show u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii.” (źródło: www.biletyna.pl)
 1. Koncert zespołu IRA – 9.08 o godzinie 20:00
  Cena biletu: 80 zł do kupienia na stronach: www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
  Opis wydarzenia: „Trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego – to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od trzydziestu lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów.” (źródło: www.biletyna.pl)
 1. Lady Pank – Strach się bać – 13.08 o godzinie 20:00
  Cena biletu: 80 zł do nabycia na stronach: www.ebilet.pl, www.biletyna.pl,
  Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
  Opis wydarzenia: „
  Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona”. Lady Pank połączy siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku. Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!” (źródło: www.biletyna.pl)
 2. Kabaret Paranienormalni – Baltic Tour 2020 – 18.08 o godzinie 20:00
  Cena biletu: 60 zł do nabycia na stronach: www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu
Opis wydarzenia: „
Orzeźwiający jak nadmorska bryza i pyszny jak gofry z bitą śmietaną Baltic Tour 2020! Paranienormalni ponownie wyruszają nad Bałtyk, bo nadmorska trasa stała się tradycją. Czy w upale, czy w znanej nadbałtyckiej mżawce – specjalnie dla fanów na urlopie, aby bez względu na pogodę mogli urlop uznać za udany. Dwie godziny świetnej zabawy przy lekkim i pysznym programie rozrywkowym stworzonym specjalnie dla bałtyckich kurortów na sezon 2020. Po sztormach całego roku, kiedy rozpoczniesz spokojne dryfowanie na urlopie zasługujesz na najlepszą rozrywkę.” (źródło: www.biletyna.pl)

 1. Koncert Darii Zawiałow – 29.08 o godzinie 19:00
  Cena: bilety od 70 zł na stronie www.biletyna.pl

Miejsce: Amfiteatr w Kołobrzegu (ul. Fredry 1)

Opis wydarzenia: Pomimo królowania we wszystkich wielkich rozgłośniach radiowych Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej prawdziwym żywiołem są koncerty. Artystka znana z przebojów „Świt” i „Czy Ty słyszysz mnie” wraca na scenę, by przenieść nas do innego świata podczas lata 2020” (źródło: www.biletyna.pl)

 

Redakcja Kolobrzeginfo.pl serdecznie zachęca Państwa do wzięcia udziału w letnich wydarzeniach i życzy udanego wypoczynku.

Autor.: Martyna Foland 

Foto.: Organizatorzy

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments