Lady Pank wystąpi w Kołobrzegu

Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak “Zawsze tam, gdzie ty”, “Mniej niż zero” i “Kryzysowa narzeczona”. Lady Pank połączy siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku.

 

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. “Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

13 sierpnia | 19:00
Amfiteatr Kołobrzeg
Aleksandra Fredry 1, 78-100 Kołobrzeg

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments