Kołobrzeżanki na meczu wyjazdowym. Pokonały Energa MKS II Kalisz

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie we własnej hali, kołobrzeżanki udały się w daleką podróż na mecz do rezerw ekstraklasowego zespołu Energa MKS II Kalisz.

Podopieczne Krzysztofa Osliśloka nie były faworytkami tego spotkania, ale po bardzo dobrej grze pokonały zespół z Kalisza w stosunku 3-1. Bardzo istotny okazał się pierwszy set w którym gospodynie prowadziły od początku do końca i mając trzy piłki setowe nie zdołały zakończyć tej partii na swoją korzyść, ulegając w nim 25-27  zespołowi. Drugi set to dobra gra kaliszanek i ich zwycięstwo, natomiast trzeci i czwarty set to wyrównana walka do pewnego momentu, a następnie przejęcie kontroli przez zespół z Kołobrzegu i zwycięstwo w dwóch ostatnich setach do 20 i 21 punktów.

Kołobrzeski beniaminek po trzech kolejkach zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i planuje sprawić jeszcze niejedną niespodziankę.

Urząd Miasta Kołobrzeg Serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę na godzinę 17.00 z UKS ZSMS Poznań. Zawodniczki proszą o wsparcie kibiców.

ENERGA MKS II Kalisz – WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1-3
(25-27, 25-19, 20-25, 21-25)