Kłótnia po alkoholu zakończona aresztem za usiłowanie zabójstwa!

Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie zatrzymali 32-letniego mieszkańca Nowego Borku, któremu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna kilka dni temu w Nowym Borku zaatakował kolegę, z którym wcześniej „biesiadował”.

W niedzielę wieczorem kołobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturujących się na ulicy mężczyznach. Natychmiast na miejsce skierowano patrol policji który zastał rannego w rękę mężczyznę, natomiast sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Mundurowi bezzwłocznie na miejsce wezwali załogę pogotowia ratunkowego. Ta natomiast pokrzywdzonego przetransportowała do szpitala gdzie został opatrzony i zwolniony do domu. Jak się okazało miał ranę ciętą dłoni.

Po rozpytaniu świadków okazało się że mężczyźni spożywali razem alkohol doszło pomiędzy nimi do kłótni. Agresor zaatakował kolegę na ulicy siekierą a następnie nożem. Ten ratował się ucieczką oraz pomocą postronnych osób dzięki którym nie doszło do tragedii. W związku ze zdarzeniem do działań zaangażowano między innymi specjalistę kryminalistyki , referentów oraz funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Dźwirzynie. Sprawca ataku został zatrzymany następnego dnia. W trakcie zatrzymani był nietrzeźwy.

Prokurator po analizie materiału dowodowego przedstawił mężczyźni zarzut usiłowania zabójstwa. Ponadto Sąd wobec 32-latka zastosował najsurowszy ze środków zapobiegawczych, jakim jest tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments