Ga-Ga Zielone Żabki w Centrali!

Ga-Ga Zielne Żabki na majowej, punkowej trasie! Na koncertach usłyszycie sporo oldskulowych utworów – w związku z reedycją po 25 latach debiutanckiej płyty Ga-Ga zagra Rebelię! W 2018 roku minęło 30 lat od wygranej Zielonych Żabek w Jarocinie, z tej racji będzie sporo utworów z tamtego okresu.

Nie zabraknie również nowości, ekipa pilnie pracuje nad nową płytą, a na koncercie w Kołobrzegu usłyszycie kilka najnowszych, jeszcze niepublikowanych utworów.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od 2005 roku, razem z ze swoimi kolegami z Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak “Kultura” czy “Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrokowa mieszanka wybuchowa!

Start: 3 maja 2019 r. | 20:00
Miejsce: Centrala Klub Muzyczny, ul. Wąska 1, Kołobrzeg
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (zapłać przed wejściem na wydarzenie)

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments