Dokonał wielokrotnych kradzieży. Został zatrzymany. Grozi mu nawet do 15 lat!

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali sprawcę wielokrotnych przestępstw związanych z kradzieżami z włamaniem. 47-latek czuł się bezkarnie i nie spodziewał się, że znów odpowie za swoją przestępczą działalność. Usłyszał już zarzuty, a w związku z dopuszczeniem się przestępstw w warunkach wielokrotnej recydywy kara może sięgać nawet 15 lat pozbawienia wolności.

 

Na początku listopada ub. r. do jednostki Policji w Kołobrzegu dotarło pierwsze zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego. Sprawca pozostawał nieznany, choć policyjni kryminalni mieli podejrzenia, kto mógł dopuścić się przestępstwa. Następnie do końca ubiegłego roku do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zgłoszono zawiadomienia dotyczące kradzieży portfela wraz z zawartością oraz kradzieży z włamaniem do szafki pracowniczej. Funkcjonariusze z referatu operacyjno-rozpoznawczego dzięki zebranym informacją i wytężonej pracy ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za te przestępstwa. 47-letni mieszkaniec Kołobrzegu nie spodziewał się patrolu policji, który niezwłocznie zatrzymał go na jednej z ulic w Kołobrzegu.

Mężczyznę przewieziono do KPP w Kołobrzegu, gdzie został przesłuchany i postawiono mu zarzuty związane z kradzieżami z włamaniem. 47-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Mężczyzna był skazany wcześniej za tego typu przestępstwa, a w związku z tym, że znów popełniał kolejne czeka go surowsza kara, nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

 

 

Foto: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments