Chłopcy wracają do siebie ze srebrnym medalem

W czwartek, 12-go maja 2022 r. odbył się w Stargardzie Finałowy Turniej w koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do turnieju, po wymagających kwalifikacjach, dotarły cztery najlepsze szkoły z Województwa Zachodniopomorskiego. SP 10 KoszalinSP 3 KoszalinSP 4 Stargard i Sp4 Kołobrzeg.

Faworytem turnieju był gospodarz – szkoła sportowa SP 4 ze Stargardu i to ona zdobyła złoty medal. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z naszej szkoły pokonując pewnie szkołę SP 10 z Koszalina.

W meczu od pierwszych minut przejęliśmy inicjatywę i nie oddaliśmy jej do końca spotkania.

Wygraliśmy pewnie i bardzo przekonywująco i tym samym zdobyliśmy srebrny medal Mistrzostw Województwa. Trzecie miejsce zajęła SP 10 Koszalin pokonując swoich rówieśników ze szkoły SP 3 Koszalin.