Został zatrzymany za znieważenie policjantów

51-letni mieszkaniec Rybnika został zatrzymany za znieważenie kołobrzeskich funkcjonariusz w trakcie prowadzonej interwencji. Za swój czyn 51 – latek trafił do aresztu.

Kilka dni temu policjanci z kołobrzeskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o tym że w jednym z hoteli w Ustroniu Morskim jest agresywny gość. Na miejscu policjanci zastali 51 letniego mieszkańca Rybnika. Funkcjonariusze ustalili że przed ich przybyciem mężczyzna był agresywny w stosunku do personelu hotelu oraz groził pozbawieniem życia.

Mundurowi natychmiast podjęli czynności podczas, których 51 – latek używał wobec nich słów powszechnie uznawanych za wulgarne, czym znieważył interweniujących mundurowych. Dodatkowo naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy poprzez oplucie.

Agresywny 51 – latek został zatrzymany przewieziony do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów mi.n. znieważenia funkcjonariuszy i lekarza dyżurującego w kołobrzeskim szpitalu , oraz gróźb. Sąd zastosował wobec 51 latka tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Za powyższe czyny kodeks karny przewiduję dla sprawcy karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments