Znamy datę oraz line-up festiwalu CZW Rap Night 2021 w Człuchowie. Ruszyła przedsprzedaż biletów!

Już wiemy kiedy i kto wystąpi wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu CZW RAP NIGHT 2021 w Człuchowie!

 

W tym roku Organizatorzy CZW RAP NIGHT dość długo trzymali w napięciu fanów muzyki hip-hopowej na żywo, gdyż do końca nie było wiadomo, czy 13 edycja imprezy w Człuchowie się odbędzie. My już wiemy, że na szczęście tak! W ostatnich dniach pojawiło się także wiele znaczących informacji o CZW RAP NIGHT – została m.in. wyznaczona data, jak zawsze w połowie sierpnia – dokładny termin to 14.08.2021 r. (sobota), a do tego został zaprezentowany pełny skład artystów. Na scenie mają pojawić się raperzy znani z czołówki sceny hip-hopowej – Avi & Louis Villain, Kukon, a także młodzi i zdobywający z dnia na dzień popularność – Lubin z BOR Crew i OsaKa z QueQuality. Do tego Bonez z nowopowstałym zespołem Cypher Kill (razem z Arasem i DJ Te) i jako support: Dziuny z Koszalina oraz reprezentaci Człuchowa – Adin i Wavyzien. Tego wieczoru dobrego rapu na pewno nie zabraknie!

Jednocześnie wystartowała przedsprzedaż biletów online – Organizatorzy zaznaczają, iż ilość wejściówek jest ściśle ograniczona. Nie da się ukryć, że ceny biletów są bardzo kuszące w porównaniu do innych tego typu eventów, gdyż bilety w przedsprzedaży kosztują jedyne 40 zł, a w dniu imprezy cena będzie wynosiła 60 zł. Pełny line-up oraz link do biletów znajdziecie poniżej:

* LINE-UP:
– AVI & LOUIS VILLAIN (Moya Label)
– KUKON (PięknySyf)
– LUBIN (BOR Crew)
– OSAKA (indahouse i QueQuality)
– CYPHER KILL (Bonez, DJ Te i Aras)
– DZIUNY (indahouse)
– ADIN
– WAVYZIEN

* PROWADZĄCY IMPREZĘ: DJ TE & BONEZ

***

Festiwal CZW RAP NIGHT odbędzie się już po raz 13, a jego korzenie sięgają 2008 roku. Jest to jedno z największych wydarzeń hip-hopowych na środkowym Pomorzu – przyciąga ono co roku do Człuchowa coraz większą publikę i znakomitych artystów z pierwszej ligi rapowej. Atmosfery, której zaznacie podczas CZW RAP NIGHT nie znajdziecie nigdzie indziej. Zatem każdego, kto ma możliwość pojawienia 14 sierpnia br. w Człuchowie gorąco zachęcamy!

* KIEDY? 14.08.2021 r., godz. 18:00
* GDZIE? Stadion OSiR, ul. Szkolna 1, Człuchów (woj. pomorskie)
* WYDARZENIE NA FB? https://www.facebook.com/events/233390191764562
* BILETY? https://www.bilety24.pl/koncert/festiwal-czw-rap-night-2021-avi-louis-villain-kukon-lubin-osaka-cypher-k-66428

Organizatorzy:
• Miejski Dom Kultury w Człuchowie
• Vibe2NES
• Siemanko KMC

Więcej informacji: TUTAJ

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments