Zlikwidowana plantacja marihuany [FILM]

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich, która na terenie gminy Kołobrzeg uprawiana była w zakrzewionym terenie. Łącznie zabezpieczono 23 krzewy w ostatnim stadium rozwoju.

Dwa dni temu kryminalni na podstawie wiedzy operacyjnej przystąpili do realizacji kolejnej sprawy narkotykowej. Już z pierwszych ustaleń wynikało, że na terenie zakrzewionym nieopodal Kołobrzegu znajduje się zorganizowana nielegalna plantacja konopi indyjskich.

ZLIKWIDOWANA PLANTACJA

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich, która na terenie gminy Kołobrzeg uprawiana była w zakrzewionym terenie. Łącznie zabezpieczono 23 krzewy w ostatnim stadium rozwoju.Dwa dni temu kryminalni na podstawie wiedzy operacyjnej przystąpili do realizacji kolejnej sprawy narkotykowej. Już z pierwszych ustaleń wynikało, że na terenie zakrzewionym nieopodal Kołobrzegu znajduje się zorganizowana nielegalna plantacja konopi indyjskich.Tam podczas prowadzonych czynności w silnie zarośniętym terenie policjanci ujawnili wydeptany trakt którym dotarli do miejsca, gdzie ich oczom ukazał się obraz łącznie 23 krzewów konopi indyjskich w ostatnim stadium rozwoju. Na nielegalnej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn , którzy nie kryli swojego zaskoczenia i próbowali uciekać. Po krótki pościgu zostali zatrzymani. Obaj to mieszkańcy gminy Kołobrzeg w wieku 25 i 26 lat. Mężczyźni po wykonaniu niezbędnych czynności zostali zatrzymani i osadzeniu w policyjnym areszcie a następnego dnia usłyszeli zarzuty nielegalnej uprawy kopii.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu Wtorek, 24 lipca 2018

 

 

Tam podczas prowadzonych czynności w silnie zarośniętym terenie policjanci ujawnili wydeptany trakt którym dotarli do miejsca, gdzie ich oczom ukazał się obraz łącznie 23 krzewów konopi indyjskich w ostatnim stadium rozwoju. Na nielegalnej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn , którzy nie kryli swojego zaskoczenia i próbowali uciekać. Po krótki pościgu zostali zatrzymani. Obaj to mieszkańcy gminy Kołobrzeg w wieku 25 i 26 lat.

Mężczyźni po wykonaniu niezbędnych czynności zostali zatrzymani i osadzeniu w policyjnym areszcie a następnego dnia usłyszeli zarzuty nielegalnej uprawy kopii.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments