Zawodnicy KS Kołobrzeg na zawodach strzeleckich w Białogardzie

W niedzielę 27-ego czerwca odbyły się zawody strzeleckie w Białogardzie. Nie zabrakło oczywiście naszych zawodników KS Kołobrzeg.

 

Strzelano dwie konkurencje pistoletowe do tarcz oddalonych na 25m oraz konkurencja karabinowa w której strzelano ze strzelby gładkolufowej do popperów (celów metalowych) oddalonych w odległości 10m na czas.

Wszystkie konkurencje wygrali kołobrzescy strzelcy. W konkurencji małego kalibru zdecydowanie wygrał Andrzej Borkowski uzyskując wynik 184pkty.

W pistolecie centralnego zapłonu również z dużą przewagą nad pozostałymi zwyciężył Piotr Wolman z 95 punktami. Piotr Robaczyński w strzelbie trafił wszystkie cele w najkrótszym czasie i zajął również 1 miejsce.

Przy okazji warto dodać że Piotr Wolman tydzień wcześniej brał udział w Mistrzostwach Polski w strzelaniu pneumatycznym we Wrocławiu. Zaliczył tam bardzo dobry występ zajmując ostatecznie 22 miejsce.

Po 30 strzałach czyli na półmetku zajmował 10 miejsce strzelając jak równy z równym z kadrą Polski. Na zdjęciu od lewej Piotr Wolman, Piotr Robaczyński, Andrzej Borkowski

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments