Zatrzymany złodziej samochodu

Dzięki pracy funkcjonariuszy pionu kryminalnego kołobrzeskiej komendy zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do pojazdu. Policjanci odzyskali też skradziony pojazd, a zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W połowie maja do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zgłosiła się właścicielka pojazdu marki Ford i powiadomiła, że został skradziony. Samochód pozostawiono na parkingu w miejscowości Dźwirzyno i stamtąd zniknął. W związku ze zgłoszeniem policjanci podjęli szereg czynności zmierzających do ustalenia sprawcy tej kradzieży i miejsca, w którym mógł znajdować się pojazd.

Po kilku dniach praca operacyjno-rozpoznawcza funkcjonariuszy z pionu kryminalnego przyniosła zamierzony skutek. Ustalono, że sprawca porusza się skradzionym pojazdem w sąsiednim powiecie. 28-latka zatrzymano i przewieziono na Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu. Przyznał się do kradzieży i poruszania się skradzionym pojazdem, ale nie chciał wyjaśniać dlaczego to zrobił. Policjanci odzyskali także skradziony samochód.

Mężczyźnie został przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments