Zatrzymać Niedźwiedzkiego i spółkę

Na drugi mecz wyjazdowy w tym roku wyruszymy do Wrocławia, by zmierzyć się z miejscowym WKK. Wrocławianie zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce niespodziewanie musieli uznać wyższość Dzików Warszawa.

 

 

W pierwszym meczu tych drużyn w hali Milenium górą było WKK 73-80, chociaż sprawa końcowego wyniku była otwarta do samego końca dla obu drużyn. Od tego czasu zaszło kilka zmian w naszej drużynie i ławce trenerskiej. Tak jak w poprzednim sezonie liderami WKK są Piotr Niedźwiedzki były zawodnik ekstraklasowej Kotwicy, Tomasz Prostak, Michał Jędrzejewski oraz Jakub Koelner. Wrocławianie są obecnie czwartą ofensywą ligi ze średnią zdobywanych na mecz blisko 86 punktów, tracąc niespełna 80 punktów. Zajmują również trzecie miejsce w lidze pod względem skuteczności rzutów z dystansu ze średnią 36,6% na mecz.

Z pewnością WKK po porażce z Dzikami będzie chciała powrócić na drogę zwycięstw. Zatem podopiecznych trenera Franka czeka niełatwe zadanie wywiezienia 2 punktów z Wrocławia. Mecz ten odbędzie się w sobotę 16 stycznia o godzinie 18:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem strony tvcom.pl.

 

Sponsorem meczów wyjazdów Energi Kotwicy jest catering dietetyczny Diety Od Brokuła. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments