Zaprośmy dzieci na program”Gwiazdkowa Niespodzianka”

Wokół nas żyją różne dzieci – niektóre są bardziej szczęśliwe, inne mniej. Niektóre mają wspaniałe, kochające rodziny – niektóre nie. Ale wszystkim należy się troska i miłość. Zróbmy dla nich coś pozytywnego! To nie muszą być dzieci zaniedbane, w szczególnej potrzebie.

Nie, zróbmy coś dla wszystkich dzieci! Tych, które są w naszym zasięgu. Niech będzie to nasza wspólna akcja dla WSZYSTKICH dzieci – bez względu na pochodzenie społeczne, narodowość, wyznanie.

Zaprośmy dzieci na program GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA!

Program ten jest realizowany w wielu krajach na całym świecie, a opiera się on na pięknej idei przygotowywania prezentów i wysyłania ich dla dzieci z innych państw. Każde dziecko, które przybędzie na ten program otrzyma paczkę z prezentami przygotowaną przez dzieci z Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi chcą nam sprawiać taką niespodziankę!

Zaproszenie jest skierowane do dzieci w wieku od 2 do 14 lat. “Gwiazdkowa Niespodzianka” odbędzie się 4 i 11 stycznia 2020 r. (sobota) o godz. 17.00. Być może będzie jeszcze dodatkowe spotkanie (w zależności od zainteresowania “Gwiazdkową Niespodzianką”).

Do kogo jest adresowany ten program? Z uwagi na jego chrześcijański charakter przede wszystkim zapraszamy dzieci z rodzin dla których treści takie będą ważne. Prosimy o pomoc rodziców, opiekunów czy też po prostu ludzi dobrej woli, którzy chcieliby zgłosić do takiego programu dzieci właśnie w takim przedziale wiekowym. Udział w “Gwiazdkowej Niespodziance” można przecież zaproponować nawet dzieciom “sąsiada”. Z uwagi na to, że ilość paczek jest ograniczona, każdą osobę należy zgłosić organizatorowi. Najpóźniej do 31 grudnia musimy znać ilość dzieci, które przyjdą na program. Prosimy o kontakt telefoniczny: 501 549 747. Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o terminie jednego z dwóch (a może z trzech) programów.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments