Zaprojektowali własne sukienki [FOTO]

W

piątek 31 maja 2019 roku w Sali Koncertowej Ratusza w Kołobrzegu wręczono nagrody laureatom konkursu krawieckiego pn. „Zaprojektuj swoją przyszłość” pod honorowym patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasz Tamborskiego.

Zainteresowanie konkursem, którego celem była popularyzacja sztuki krawieckiej i promocja zawodu krawiec była duża. Do konkursu zgłosili się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, jak i szkół podstawowych oraz gimnazjów. Konkurs został rozstrzygnięty 25 kwietnia 2019 roku. Jurorzy bardzo wysoko ocenili wszystkie prace. Projekty stworzone przez młodzież zostały przygotowane zgodnie z regulaminem konkursu, jak i z wielkim wyczuciem techniki projektowania, zmysłem krawieckim i talentem plastycznym.

Finalistkami konkursu zostały:

I miejsce Oliwia Hrynio
II miejsce Oliwia Nagalska
III miejsce Natalia Duda
Łukasz Michalonek wyróżnienie
Nagrodę zdobywcy III miejsca w międzyszkolnym konkursie krawieckim ufundował Zarząd Powiatu w Kołobrzegu. Nagrodę Natalii Dudzie w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego wręczyła Aneta Bagińska starszy inspektor Wydziału Edukacji i Kultury w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu. Zwycięską sukienkę według projektu Oliwii Hrynio można już kupić w sklepie Feema! Oliwia Nagalska, która zajęła II miejsce, uszyje swoją sukienkę pod okiem p. Ramony Aleksiuk OJej Pracownia Hand Made.

Gratulujemy serdecznie laureatom.

 

Fot. Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu, Tomasz Mróz

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments