Zajmujesz się handlem? Poznaj lokalizację miejsc przeznaczonych do handlu [FOTO]

Szanowni Państwo zwracamy się z prośbą o wyrażenie opinii dotyczącej lokalizacji miejsc przeznaczonych do handlu umieszczonych w pasie drogowym.

 

W gminie Ustronie Morskie trwają przygotowania do sezonu letniego i zależy nam na poznaniu Państwa uwag i propozycji. Jak co roku od 15 kwietnia do 30 września wyznaczane są punkty, w których prowadzona jest sprzedaż pamiątek, wyrobów ludowych, produktów regionalnych i produktów o podobnym charakterze.

W komunikacie znajdują się miejsca, które w poprzednim roku wykorzystywane były w celach handlowych. W Ustroniu Morskim są to ulice Nadbrzeżna i Bolesława Chrobrego a w Sianożętach punkty przy Promenadzie. Prosimy o przesyłanie informacji czy na terenie gminy mają powstać nowe stoiska, czy ich liczba powinna pozostać bez zmian lub należy je ograniczyć i tym samym poszerzyć pas drogowy z myślą o odwiedzających nas turystach.

 

 

Na Państwa opinie czekamy do 31 stycznia, prosimy o przesyłanie ich drogą mailową na adres informacja.publiczna@ustronie–morskie.pl lub listownie w sekretariacie Urzędu Gminy Ustronie Morskie przy ul. Rolnej 2.

 

Fot. UG Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments