Zachodniopomorska policja organizuje konkurs dla dzieci z okazji ferii

Już niebawem w województwie zachodniopomorskim rozpoczną się ferie zimowe. Dla uczniów to czas wolny od zajęć szkolnych i nauki.

 

Warto jednak w tym czasie pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Promując bezpieczeństwo podczas ferii funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego ogłaszają konkurs dla dzieci pn. “Moje bezpieczne ferie zimowe na drodze 2022”, dotyczący zasad bezpiecznego zimowego wypoczynku.

 

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań w trakcie ferii zimowych, jak również rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci.

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów klas 0-4 do wykonania pracy plastycznej lub sfotografowania bezpiecznych zachowań w trakcie ferii. Prace konkursowe należy nadesłać do miejscowej jednostki Komendy Powiatowej / Miejskiej Policji do dnia 20 lutego 2022r.

 

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu „Moje bezpieczne ferie zimowe na drodze 2022” znajdującym się na stronie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Zachęcamy wszystkich chętnych młodych ludzi do wzięcia udziału w tej zabawie!

 

Wszystkie pliki związane z konkursem można pobrać tutaj.

 

 

Fot.: Policja

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments